Cztery różne translucencje (HT, MT, LT, MO) w jednym bloku. Uzyskaj wybraną przez siebie transparentność, zmieniając temperaturę przy obróbce cieplnej.

Ceramika HASS BIO Amber® Mill

HASS BIO AMBER® to innowacyjny materiał charakteryzujący się wysoką jakością wykonania i obróbki. Amber® Mill to pierwsze bloki ceramiczne wykonane z dwukrzemianu litu. Jego wzmocnione właściwości mechaniczne i walory estetyczne o świetnej skrawalności są bardzo korzystne dla efektów kosmetycznych prac dla pacjentów. Lepsze właściwości fizyczne zawdzięczane są gęstszej strukturze krystalicznej materiału. Uzupełnienia wykonane za pomocą Amber® Mill tworzą żywe, wyraźne i istotne wizualnie różnice. W wyniku doskonałej opalescencji i fluorescencji uzupełnienia nawet bez barwienia wykazują naturalne spektrum koloru od szyjki do brzegu siecznego.

Ceramika HASS BIO Amber® Press

HASS BIO AMBER® Press to innowacyjny materiał charakteryzujący się wytrzymałością na zginanie oraz dwuosiową wytrzymałość na zginanie nawet do 460 MPa. Dzięki zaawansowanej technologii wytwarzania, po sprasowaniu pozostaje bardzo mało warstwy reakcyjnej. Nie ma potrzeby stosowania kwasu do czyszczenia, zapewniając w ten sposób prosty i nieszkodliwy proces. Amber® Press pomaga tworzyć estetyczne i naturalne uzupełnienia protetyczne zapewniające pacjentom piękny i naturalny uśmiech.