Kiełkująca w nas idea stworzenia firmy zaowocowała w 2003 roku założeniem Robocam. Przyspieszenie rozwoju nowej dziedziny dentystyki, opartej na systemach CAD-CAM oraz zdobyte doświadczenie z zakresu protetyki stomatologicznej otworzyły przed nasza firmą nowe możliwości rozwoju. W oparciu o własne potrzeby i problemy, na jakie napotykaliśmy w codziennej pracy technika dentystycznego, stworzyliśmy filozofię Robocam.

Wiemy, jak ważne dla naszych klientów są kompetencja i logistyka. Dzięki takiemu myśleniu oferujemy klientowi nie tylko produkt w postaci tlenku cyrkonu, ale także wsparcie techniczne przy jego zastosowaniu. Stawiamy na jakość oferowanych usług, dlatego na stałe współpracujemy z kilkoma instytutami naukowymi, które badają nasze produkty. W 2007 roku uzyskaliśmy certyfikat CE, dzięki któremu możemy sprzedawać nasze produkty na całym świecie.

Zaufało nam już

0
280

KONTRAHENTÓW

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DOSTAWCĄ SKANERÓW 3D FIRMY MEDIT

Wraz z wspierającymi nas partnerami stworzyliśmy i stale udoskonalamy własny system CAD-CAM, począwszy od skanera, poprzez maszynę CNC, a skończywszy na wiertłach użytych w naszych maszynach frezujących.

Akcenty w naszej firmie rozkładamy po równo tak, by wprowadzając sumienną kontrolę jakości, nie zaniedbać równie ważnego designu. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań materiałowych, testując je w naszym laboratorium. Konsekwencją kilkuletniej obecności na rynku jest coraz lepsza jego znajomość, co z kolei pozwala nam skutecznie eliminować błędy, których nie wystrzega się nasza konkurencja.

Życie nie znosi próżni, dlatego Robocam stale się rozwija i udoskonala. Chcąc być nieustannie na bieżąco musimy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Robocam to synteza optymalnej produkcji z codziennymi potrzebami technika dentystycznego.

SPRZEDALIŚMY JUŻ

0
25000
BLOCZKÓW CNC
0
220
SKANERÓW 3D
0
6000
ŁĄCZNIKÓW
0
62
MASZYNY CNC