Zaawansowana aplikacja bez licencji rocznych! Wszystko czego potrzebujesz do prac związanych ze skanami 3D wprost ze skanerów MEDIT.
Zaawansowane oprogramowanie CAD do zastosowania w każdej dziedzinie techniki dentystycznej i ortodoncji. Ty decydujesz jakie moduły systemu są wymagane przy konfiguracji systemu dla Ciebie. Exocad jest całkowicie otwartym systemem bez obciążeń licencyjnych, który generuje kompatybilne ze wszystkimi otwartymi panelami CAD-CAM pliki .STL. Exocad jest obecnie najczęściej używanym oprogramowaniem CAD w świecie techniki dentystycznej.

Oprogramowanie exocad umożliwia płynne przejście do produkcji cyfrowej dziesiątkom tysięcy dentystów i techników na całym świecie. Zanim wybierzesz system CAD/CAM, zapytaj nas lub swoich znajomych o ich doświadczenia z programem.

Exocad to doskonały wybór oprogramowania dla wiodących, stomatologicznych systemów CAD/CAM. Międzynarodowi eksperci z przekonaniem korzystają z cyfrowych rozwiązań stomatologicznych, a ich cenne doświadczenie motywuje do dalszej optymalizacji produktów, doganiając zmieniające się potrzeby odbiorców.
ExoCAD reklamuje się hasłem – „Naszą misją jest poszerzanie możliwości stomatologii cyfrowej oraz dostarczanie solidnych, niezawodnych i łatwych w użyciu rozwiązań programowych, na szybko zmieniającym się rynku, z Tobą na pierwszym miejscu.”

Wyższa wydajność i sprawność pracy

Oszczędź czas, pracując z wydajnym oprogramowaniem, które działa niezawodnie, nawet w przypadku dużych i złożonych projektów. Szybki czas reakcji i wysoka optymalizacja pomagają przyspieszyć codzienną pracę.

Łatwy w użyciu, spełnia wysokie wymagania

Złożone procedury mogą stać się prostsze i bardziej efektywne, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, połączonym ze ścisłą współpracą z dentystami, takimi jak Ty, tworząc bardziej dostępne oprogramowanie dentystyczne.

Elastyczność jakiej potrzebujesz

Doświadcz maksymalnej elastyczności i swobody dzięki modułowemu i otwartemu podejściu Exocad. Nie tylko oprogramowanie jest elastyczne, ale także model biznesowy. Mieszaj i dopasowuj moduły, kupuj licencje na oprogramowanie CAD lub wybierz dostęp czasowy w atrakcyjnych cenach.

Niezawodność, której możesz zaufać

Produkt już wiele razy udowodnił swoją innowacyjność i użyteczność, ponieważ twórcy zwracają szczególną uwagę na jakość i szczegółowość. Niezawodne aktualizacje dostarczają nowych możliwości, zawsze kierując się Twoimi potrzebami.

Niezależne i innowacyjne

Zespół inżynierów i naukowców konsekwentnie rozwija oprogramowanie specjalnie dla branży dentystycznej. Jako niezależny i neutralny sprzętowo dostawca technologii, jego celem jest przesuwanie granic cyfrowej stomatologii poprzez innowacyjne rozwiązania.

Naprawdę przyszłościowy

ExoCAD jest dostawcą z najszerszym wyborem zintegrowanych rozwiązań wykorzystujących skanery, frezarki, drukarki i materiały innych firm. Zawsze otwarci na nowe pomysły, gotowi do wspierania rozwiązań jutra, aby spełnić i przekroczyć wymagania swoich odbiorców.

Wiodące marki, takie jak Amann Girrbach, BEGO, KaVo, Nobel Biocare, Schütz Dental, Zfx i Zirkonzahn oferują doskonale zintegrowane systemy CAD/CAM, które wykorzystują technologię Exocad.